Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Молодь буде стажуватися в органах виконавчої влади

6 лютого 2003 року

Голова Львівської облдержадміністрації Мирон Янків підписав розпорядження відповідно до якого передбачене стажування молоді в структурних підрозділах облдержадміністрації. Розробленням програми та плану стажування займається Головне управління ЛОДА у справах молоді, яке очолює Ярослав Кашуба. Також вже розпочала свою конкурсна комісія, що буде проводити відбір кандидатів для стажування. Молоді люди, що бажають спробувати свої сили на державній роботі повинні написати твір на тему “Чому я хочу бути державним службовцем?” За детальнішою інформацією варто звертатися в Головне управління у справах молоді ЛОДА (вул. Винниченка, 6, 3-ій поверх).

За словами Ярослава Кашуби молодь зможе стажуватися в органах виконавчої влади протягом двох місяців. Мета подібного проекту залучення активних молодих людей, студентів до діяльності влади пов’язана насамперед з тим, що нині в цілому по Україні відбувається процес старіння влади. “Кожен третій заступник голів обласних держадміністрацій і кожен другий голова - передпенсійного віку.

Щоб процес старіння влади не став безповоротнім нам вже зараз необхідно більш активніше залучати молодь до державних справ”, - каже керуючий молодіжними справами в ЛОДА. Відповідно будуть змінюватися методи прийняття рішень. Вони ставатимуть більш оперативнішими та будуть відповідати сучасним вимогам часу,- повідомляє прес-служба ЛОДА . За підсумками проведених стажувань частина молодих людей буде рекомендована до вступу в Академію державного управління при Президентові України.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації