Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Відкриття польських військових поховань у Львові як звичайно затягується

6 лютого 2003 року

Відкриття польських військових поховань на Личаківському кладовищі дедалі затягується, повідомляє «Німецька хвиля». На останній зустрічі у Варшаві обидві сторони запевнили одна одну, що питання найближчим часом буде вирішено.

окрема, керівник Держбуду України Валерій Череп повідомляв, що не пізніше, як у лютому, спільна державна комісія розпочне роботу з залагодження текстових непорозумінь на центральній плиті меморіалу, але спочатку комісія, відповідно до українського законодавства, повинна прийняти цей новозбудований об’єкт.

Голова Львівської облдержадміністрації Мирон Янків повідомив, що листи у відповідні польські управління з проханням направити до Львова представників комісії, замовника та підрядника з належною документацією, відіслано вже давно, проте представники не з’явилися, а офіційні пояснення їх неприїзду до обласної адміністрації не надходили.

За словами Мирона Янківа, польська сторона обіцяла, що після 21 січня розпочнеться робота, і всі питання буде розглянуто. Тепер, щоб прискорити цей процес, губернатор звернувся до посла України в Польщі, щоб домовленості таки виконувалися. В посольстві Республіки Польща в Україні «Німецькій хвилі» повідомили, що про домовленість знають, проте більшою інформацією не володіють.

Тож питання меморіалу й надалі продовжує залишатися, як зауважив львівський губернатор, у «нормативно-правовому» руслі.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації