Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У лютому прогнозують збільшення надзвичайних ситуацій

6 лютого 2003 року

У лютому Міністерство з питань надзвичайних ситуацій України прогнозує до дванадцяти надзвичайних ситуацій, здебільшого природного характеру і стільки ж надзвичайних ситуацій техногенного характеру. Надзвичайні ситуації можуть виникнути через складні погодні умови, які очікують впродовж усього лютого.

Серед техногенних ситуацій найпоширенішими будуть пожежі, перебої у транспортному і енергетичному забезпеченні. За словами заступника начальника служби прогнозування Юрія Колесниченка, у найближчі 2-3 доби температура в Україні підніметься до двох градусів тепла з одночасним посиленням вітру до критичної позначки 15-25 м/сек. Загалом, у лютому очікується дуже мінлива і нестійка погода.

Причинами надзвичайних ситуацій стануть сильний вітер, налипання мокрого снігу та ожеледиця. Юрій Колісниченко повідомив, що в західних областях посилився вітер до 18 м/сек і очікується мокрий сніг. Впродовж найближчого тижня у західних регіонах очікується посилення вітру до 22 м/сек, у горах до 30 м/сек, налипання мокрого снігу, хурделиці при різких змінах температури, через що можливі проблеми в роботі об’єктів енергетики, зв’язку і транспорту. Нагадаємо, що це лише прогноз, який може збутися, якщо почнуться сильний вітер та потепління. Тому варто стежити за прогнозом погоди.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації