Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Бенефіс оркестру на День закоханих

6 лютого 2003 року

14 лютого до Дня закоханих Львівський драматичний театр імені Марії Заньковецької готує для львів’ян незвичний подарунок - Творчий вечір оркестру театру.

У драматичному театрі оркестр має свою особливість, оскільки основна увага акцентується на акторах, а оркестр переважно залишається на другому плані. Тому диригент оркестру драматичного театру імені Марії Заньковецької Богдан Мочурад запропонував презентувати оркестр як самостійну творчу одиницю.

Богдан Мочурад обіцяє, що 22 артистів оркестру спільно із акторами, які співатимуть пісні, подарують львів’янам незвичний вечір. Обрали саме день закоханих, бо репертуар складатиметься виключно із пісень про кохання. Звучатиме дуже різна стилістично музика у поєднанні з пікантними несподівнками.

Пісні Петра Бенюка, Людмили Нікончук, Лесі Бонковської і маловідомих акторів створять відчуття свята і атмосферу гарячого літа, з яким нерідко порівнюють кохання. А пристрасні латиноамериканські мотиви, за словами пана Мочурада, найкраще звучатимуть саме у День закоханих,- повідомляє радіо Люкс.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації