Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Михайло Гладій пропонує ліквідувати посаду прем’єра!

6 лютого 2003 року

Лідер Аграрної партії України Михайло Гладій вирішив, що посада прем’єра є в Україні зайвою, а повноваження глави уряду необхідно віддати президенту. На думку спостерігачів, пропозиції Гладія свідчать, що у президентському таборі не впевнені у тому, що реалізація ініціатив Леоніда Кучми є вигідною для них. Аналітики не виключають, що представники пропрезидентських сил прагнуть знайти механізми, що захищають "посаду №1" від перемоги опозиційного кандидата в 2004 році.

Українські політики продовжують використовувати тему політичної реформи як тло для власного позиціонування в медіа-просторі. Нестандартну для нинішнього політичного сезону ініціативу обнародував лідер Аграрної партії України, народний депутат Михайло Гладій.

Виступаючи в минулий вік-енд у Львові, він запропонував передати президенту України повноваження прем’єр-міністра. Це, на думку лідера аграріїв, "додасть стабільності і вирішить проблему щорічної заміни урядів, що є". Глава АПУ також підтримав ідеї введення пропорційної виборчої системи на виборах у парламент і виборності губернаторів.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації