Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Львівська ОДА опікується лише однією особою - Сергієм Медведчуком

6 лютого 2003 року

“Існування аналітичної записки голови Львівської облдержадміністрації Мирона Янківа до канцелярії Президента та уряду не стало для мене сенсацією. А ось зміст цього пасквіля, м’яко кажучи, дивує”, - так народний депутат Ярослав Кендзьор прокоментував сандал з оприлюдненням “доповідної”, у якій аналізується соціально-економічна та політична ситуація в регіоні.

“Я б навіть провів віддалену паралель між плівками майора Мельниченка, на яких прослуховується істинний портрет Президента, та цією “аналітичною запискою”, з якої вимальовується справжнє обличчя львівської обласної влади”, - відзначив він.

Парламентарій особливо виділив фрагмент записки, у якому йдеться про те, що “знято з порядку денного питання щодо депутата Сергія Медведчука та негативного ставлення до СДПУ(о). ...Керівництво облдержадміністрації постійно працює з головою обласної ради Михайлом Сендаком, якого вдається утримувати в полі нормальної неопозиційної діяльності”. “Очевидно, Львівська обласна державна адміністрація опікується однією політичною силою та одним депутатом - Сергієм Медведчуком”, - підкреслив Кендзьор.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації