Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Тарас Чорновіл високо оцінює шанси єдиного кандидата

5 лютого 2003 року

„Єдиного кандидата від опозиції вже не буде, оскільки Симоненко оголосив відповідну заяву з цього приводу. У суспільстві існує не лише політичне, але й ідеологічне розмежування, а тому це нормальний процес”, - зазначив народний депутат Тарас Чорновіл.

На його думку, можливим є єдиний кандидат від „Нашої України”, БЮТ, та СПУ. „І Юля Тимошенко і Олександр Мороз декларували свою готовність до переговорів. Але Ющенка та Тимошенко багато хто намагається роз’єднати. Якщо так буде і надалі, то Ющенко матиме суперника в особі Мороза чи Тимошенко, який забиратиме у нього голоси”, - наголосив народний депутат. На його думку, якщо опозиція справді прагне визначити одного кандидата, то вже сьогодні „має довести, що ці домовленості будуть виконуватися”.

Чорновіл високо оцінює шанси єдиного кандидата. „Якщо будемо працювати без різнобою, без зайвого шарпання, то влада не знайде претендента, спроможного перемогти єдиного кандидата від опозиції, навіть якщо задіє весь наявний адмінресурс та фінанси. Чорновіл зауважив, що „не пізно буде висунути спільного кандидата ще восени 2003 чи взимку 2004 року”.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації