Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Відбувся Перший форум молоді

5 лютого 2003 року

У Дрогобичі відбувся Перший форум молоді, на якому обговорили перспективи розвитку молодіжної політики, закладено засади довготермінової програми “Молодь Дрогобиччини” на період до 2005 року. З промовою на форумі виступив міський голова Дрогобича Михайло Лужецький, який проаналізував стан молодіжної політики в містах Дрогобичі та Стебнику, окреслив перспективні напрямки на найближчу перспективу, запевнив, що міська влада підтримає усі конструктивні починання молоді, спрямовані на розбудову і зміцнення нашої держави.

У роботі форуму взяли участь представники головного управління молодіжної політики та спорту Львівської облдержадміністрації. Учасники Форуму акцентували свою увагу на деяких аспектах реалізації молодіжної політики на Львівщині, на нагальних проблемах, що мають місце в молодіжному середовищі, шляхи їх подолання.

Молоді дрогобичани і стебничани взяли активну участь в обговорені доповідей як під час пленарного засідання, так і в секціях, внесли низку цікавих пропозицій щодо вирішення молодіжних проблем, які буде узагальнено і покладено в основу Програми “Молодь Дрогобиччини”. Керівник Головного управління сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Ярослав Кашуба вважає, що форуми, які спрямовані не просто на вивчення та аналіз проблем молодіжного середовища, а на залучення молодих людей (особливо у районах нашого краю) до вирішення цих проблем. “Тим самим молодь не буде звикати сподіватися лише на допомогу держави, яка часто не може охопити усі сфери молодіжного життя, і буде більш активніше проявляти себе і пропонувати власні методи розв’язання наболіли питань. Ми, своєю чергою, будемо намагатися сприяти їм і залучати активну молодь до нашої роботи”.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації