Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Мирон Янків відчуває руки підтримки президента і прем’єра

5 лютого 2003 року

Глава Львівської обласної адміністрації Мирон Янків стверджує, що чутки про його швидку відставку безпідставні. Про це він заявив у вівторок на прес-конференції у Львові. «Сьогодні у мене є повна підтримка президента України і прем’єр-міністра», – заявив губернатор.

За його словами, такі чутки з’явилися після того, як 24 січня під час сесії обласної ради депутат Верховної Ради України Ярослав Кендзьор обнародував фрагменти аналітичної записки, підготовленої обладміністрацією для Кабінету міністрів і адміністрації президента. М. Янків заявив, що такий документ дійсно був підготовлений, але Я. Кендзьор отримав від невідомих поки джерел з ОДА один з чорнових варіантів документа, який містив аналіз політичної ситуації в області. Такий витік інформації і її подальше обнародування «носять спекулятивний характер і є політичною інтригою з метою скомпрометувати мене і вбити клин між гілками влади в області», - заявив губернатор.

На думку М. Янківа, це вигідно тим політичним силам, яким не подобається стабілізація в соціальній і економічній сферах області. «Є сили, які після мого звільнення хотіли б провести новий переділ власності і фінансово-промислових потоків, оскільки стабілізація і оздоровлення економіки області ним не подобається» - підкреслив М. Янків. Він вважає, що ця ситуація була спровокована «приїздом в область деяких емісарів» (кого саме, М. Янків не уточнив). За його словами, зараз проводиться службове розслідування самого факту витоку інформації, і винний понесе покарання у встановленому порядку.

24 січня народний депутат України Я. Кендзьор виступив на сесії обласної ради і обнародував деякі місця із згаданої аналітичної записки, що відноситься до діяльності блоку «Наша Україна». Депутата обурило в документі те, що в ньому стверджується, що «Наша Україна» в області втрачає вплив, що націонал-патріотичні сили були названі «так званими», що представники обладміністрації визнавали факти втручання в діяльність обласної ради і ще декілька моментів, що відносяться до діяльності політичних партій в області.

 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації