Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Галицький ринок - до порозуміння ще далеко

5 лютого 2003 року

Cудові перипетії стосовно Галицького ринку тривають. Вчора у господарському суді Львова відбулось засідання за позовом міського управління ресурсів про розірвання орендної угоди із Галицьким ринком. Нагадаємо, саме зустрічний позов про розірвання орендної угоди став головною причиною вже треього перенесення розгляду справи за позовом Галицького ринку про незаконність його закриття.

Отже, сьогодні близько 15-ої години суддя Кравчук львівського господарського суду розпочала засідання, на якому позивачем виступало міське управління ресурсів. Вимога позивача про розірвання орендної угоди з ринком грунтується на висновках комісії з надзвичайних ситуацій про небезпечний стан та аварійність будинків номер 14 і 15 на площі Соборній, що поруч із ринком.

Як повідомив голова Львівської обласної асоціації вільних профспілок ВОСТ Яків Ухач, котрий на суді захищає права підприємців, юрист Галицького ринку Володимир Дручек обгрунтовано довів суду, що комісія з надзвичайних ситуацій з юридичного боку не мала відповідних повноважень.

До того ж на суді з’ясувалось, що доручення представника сторони-позивача було оформлене неналежним чином. Тому приблизно після 40-хвилинного розгляду справи суддя зобов”язала обидві сторони долучити необхідні документи і на 11-е лютого призначено наступне засідання.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації