Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Адвокат Юрія Яцюка спростовує скнилівські заяви Піскуна

5 лютого 2003 року

Віталій Домашовець, адвокат помічника керівника польотів на Скнилівському летовищі Юрія Яцюка, спростував у вівторок заяву генпрокурора України Святослава Піскуна про те, що розслідування Скнилівської трагедії завершене, а обвинувачені ознайомлюються з пред’явленими обвинуваченнями. Інформація, яку оприлюднив генпрокурор України, на думку адвоката Віталія Домашовця не цілком відповідає дійсності. Насправді, із жодними новими пунктами звинувачень його підзахисний не ознайомлюється, їх просто не надано.

Окрім цього, продовжує Домашовець, генпрокурор називає зовсім не ті статті, за якими ведеться слідство. Зокрема, Юрію Яцюку інкримінували порушення правил польоту на Скнилові (416 ст. ККУ). Тепер же ж Святослав Піскун повідомляє, що дванадцятьох військовослужбовців притягуватимуть до відповідальності за зловживання владою та службову недбалість (ст. 364 ККУ і 367 ККУ). «Про зміну обвинувачень ні мене, ні мого підзахисного ніхто не повідомляв,» – цитує адвоката «Німецька хвиля».

Більше того, слідча група генпрокуратури, яка працює у Львові, теж вперше чує про зміну обвинувачень. А щодо обіцянок генпрокурора України, що справу вже невдовзі буде передано до суду, то Віталій Домашовець запевняє, що цього не станеться, оскільки на сьогодні не проведено жодної технічної експертизи літака, який зазнав катастрофи.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації