Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Захисник Яцюка стовідсотково спростовує заяви Святослава Піскуна

4 лютого 2003 року

Сьогодні суд мав прийняти рішення про обрання подальшого запобіжного заходу щодо пілота Су-27 Володимира Топонаря. Саме сьогодні минає термін його перебування під вартою, визначений попереднім рішенням суду. Однак пілота звільнили ще вчора за поданням генпрокуратури, яка своєю чергою відкликала своє подання, яким вимагала продовжити термін перебування під вартою Топонаря ще на п’ять місяців.

Після звільнення з під варти останнього з підозрюваних у кримінальній справі щодо авіакатастрофи у Скнилові заговорили про початок нового етапу у справі - від слідчих дій до розгляду справи у суді. Тим більше, що Святослав Піскун заявив, що розслідування справи закінчено, а всі матеріали слідства передано до суду. Однак, за словами Віталія Домашовця, захисника одного з підозрюваних Юрія Яцюка, така інформація є неправдивою, як і та, що усіх підозрюваних у тому числі і Яцюка судитимуть за іншими статтями, висунувши звинувачення у зловживанні владою і службовому недбальстві, - Ніяких слідчих дій стосовно зміни обвинувачення конкретно моєму обвинуваченому Яцюку Юрію не проводилося. У нього надалі залишаються інкриміновані йому обвинувачення по статті 416 кримінального кодексу України порушення правил польотів та підготовки до них.

На думку Віталія Домашовця, правоохоронцям найближчим часом не вдасться завершити розслідування цієї справи, оскільки більшість із необхідних експертиз ще не проведено: Стовідсотково можу бути впевненим у тому, що найближчих півроку і навіть цілий рік справа ніяка не буде передана до суду. Тому що на даний час крім експертиз по потерпілих а також по загиблих, інші технічні, авіатехнічні експертизи ще не проводились. Оскільки, якщо б такі були, ми б були з ними ознайомлені. Без цих експертиз слідству в суді нема чого робити.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації