Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Мирон Янків про невідомі сили і аналітичну записку, яку ніхто не підписав

4 лютого 2003 року

Губернатор Львівщини Мирон Янків нарешті оприлюднив свою думку стосовно інформаційно-аналітичної записки, яка зі стін Львівської обласної державної адміністрації потрапила до адміністрації президента.

Такі аналітичні записки є практикою роботи, вони передбачені законами про державні місцеві адміністрації,- заявив Мирон Янків. За його словами, така записка дійсно готувалася в стінах облдержадміністрації, над нею працювали спеціалісти і вона має низку авторів.

Те, що сталось оприлюднення цієї записки, Мирон Янків вважає не випадковим і заявляє, що записка, яку на сесії обласної ради оприлюднив народний депутат Ярослав Кендзьор, не є остаточним варіантом: Це інформаційно-аналітичний матеріал групи авторів, який відображає відповідну ситуацію. Тобто, мною ця аналітична записка не підписана, ні один з моїх заступників тому, що це інформаційний матеріал.

Він звичайно як цього вимагає регламент направлений в адміністрацію президента і в кабінет міністрів. Мирон Янків вважає, що таке явище як інформування центру - адміністрації є нормальним, проте зазначив, що варто було б широко обговорювати, проводити круглі столи перед тим, як надсилати так званий інформаційний звіт. Голова облдержадміністрації переконаний, що інформаційно-аналітична записка носить спекулятивний характер. Це політична інтрига і режисура цієї записки йому відома: Я думаю, що мета була мене скомпрометувати як голову облдержадміністрації. Я думаю, що мета була вбити клин між двома гілками влади, двома головами. Кому це потрібно? Я думаю, найперше тим силам, яким не подобається нехай і хитка стабілізація. Але комусь це не вигідно. Я думаю, ті сили, які би помінявши мене, прагнули б зробити певний перерозподіл власності, вплинути на фінансові потоки.

У зв’язку з цим сьогодні ж Мирон Янків зробив ще одну заяву. Він пообіцяв мешканцям Львівщини, що і надалі працюватиме на своїй посаді. За його словами, він заручився серйозною підтримкою президента і прем"єр-міністра.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації