Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Візит Глави УГКЦ до Канади

4 лютого 2003 року

Глава УГКЦ Любомир кардинал Любомир Гузар перебуватиме у Римі до 6 лютого, а від цього дня розпочнеться його пастирський візит до Канади. У цій країні Українська Греко-Католицька Церква представлена Вінніпезькою Архієпархією, яку очолює Преосвященніший Архієпископ і Митрополит Михаїл Бздель, і чотирма єпархіями: Едмонтонською, Торонтською, Саскатунською та Вестмінстерською.

Загалом у Канаді проживає більше ніж пів мільйона українців греко-католиків. Як повідомляє о. Кен Новаківський, відповідальний за організацію цього візиту, Глава УГКЦ прибуде доцієї північноамериканської країни ввечері 6 лютого. Блаженніший Любомир за девятнадцять днів свого перебування в Канаді відвідає міста: Вінніпег, Оттаву, Гамільтон, Вудсток, Торонто та Монреаль.

Це треті, від дня вибору Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара Главою Української Греко-Католицької Церкви, відвідини Канади. Блаженніший Любомир матиме лекцію в Оттавському інституті імені Митрополита Андрея Шептицького, проведе реколекції для семінаристів Оттавської семінарії Святого Духа, зустрінеться з українськими греко-католицькими єпископами та священиками, матиме розмови з римо-католицькими та православними єпископами, зустрінеться з державними лідерами та працівниками дипломатичних відомств. Пастирський візит Глави УГКЦ до Канади завершиться 24 лютого.

А вже 25 лютого в місцевості Мері Вейл (Великобританія) Блаженніший Любомир матиме зустріч з українськими студентами, які навчаються в місцевому коледжі.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації