Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Ротарі-клуб Львів-Леополіс оголосив конкурс

3 лютого 2003 року

Ротарі-Клуб "Львів-Леополіс" спільно зі створеними за його ініціативою іншими ротарійськими структурами –Клубом Інбер Віль та Клубом Інтеракт проводить конкурс юних талантів Львова “ЛЕОПОЛІС –РОТАРІ –АРТ-2003”.

До участі у цьому конкурсі запрошується творчо обдароване юнацтво віком від 14 до 18 років, яке навчається у мистецько-освітніх закладах Львова (школах, училищах, коледжах, студіях). Заявки організаційний комітет приймає до 10 березня 2003 року.

Тоді ж закінчується термін подання конкурсних робіт у номінаціях образотворчого мистецтва – експозиційна форма твору має бути зручною для громадського перегляду (у рамці під склом).

Конкурс проводиться водночас у трьох видах мистецтва: музика, хореографія, образотворче мистецтво, за трьома номінаціями у кожному. Змагання у кожній з дев’яти номінацій відбуватимуться у березні – квітні 2003 року у Львові. Організаційний комітет затверджує графік конкурсних переглядів та прослуховувань до 15 березня 2003 року.

Гала-концерт і нагородження лауреатів конкурсу відбудеться під час святкових урочистостей з нагоди 5-річчя Ротарі-Клубу Львів-Леополіс. Журі присуджує три перші, три другі та три треті місця у рамках кожного виду. Переможці нагороджуються дипломами відповідного ступеня та Знаком лауреата конкурсу. Також можуть встановлюватися спеціальні призи підприємств, організацій, приватних осіб (як ротарійців, так і благодійників)- громадян, які вболівають за майбутнє української культури та мистецтва.

Заявки можна подавати до дирекції Ротарі-клубу Львів-Леополіс щопонеділка з 18.30 год. до 19.30 год. за адресою: м.Львів, вул.Підвальна, 2 (загальноосвітня школа № 8), або на засідання клубу щосереди з 18.00 год. до 19.00 год. за адресою: м.Львів, площа Ринок, 6. Довідки за телефонами: 52- 88 -94, 93-08-04.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації