Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Мирон Янків киває на Польщу

3 лютого 2003 року

Голова державної адміністрації Львівської області Мирон Янків заявляє про затягування польською стороною відкриття польських військових поховань на Личаківському цвинтарі. Як повідомила інформагенція Українські новини, за словами пана Янківа, на сьогодні практично всі роботи з підготовки до відкриття меморіалу завершені, залишилося лишень державній комісії прийняти військові поховання, а для цього необхідна участь польської сторони.

Мирон Янків зазначив, що мер Львова Любомир Буняк вже давно звернувся до польської сторони з письмовим проханнямнадіслати своїх представників для приймання меморіалу. Губернатор також додав, що під час вівдвідин Польщі 8 січня у складі офіційної української делегації, особисто передав запрошення польській стороні приїхати до Львова.

Пан Янків зазначив, що у відповідь польська сторона до кінця січня пообіцяла спорядити групу для відпрацювання всіх питань щодо здачі меморіалу в експлуатацію. Однак, досі польська делегація до Львова не приїхала й навіть не повідомляла про дату свого приїзду. Мирон Янків також зазначив, що Львів намагається через амбасаду Українив Польщі прискорити приїзд польської делегації і врегулювання відкриття меморіалу.

Польський військовий цвинтар був обладнаний ще 1999 року, однак не був відкритий через суперечки стосовно напису на меморіалі.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації