Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Тиждень дитини у Львові

3 лютого 2003 року

Інформація про насилля, якого зазнають діти у спеціалізованих навчальних закладах, а також про порушення дитячих прав є абсолютно закритою – зазначає регіональний менеджер представництва міжнародної організації "Еврі чайлд" в Україні Надія Врублевська. Жодної статистики з цього приводу немає.

Тому представники "Еврі чаелд" вирішили з’ясувати, якою насправді є ситуація з точки зору самих дітей. Цього понеділка регіональне представництво "Еврі чаелд" у Львові вирішило провести "Тиждень дитини". Акція пройде на базі школи -інтернату №2.

Як розповіла регіональний менеджер організації Надія Врублевська, у школі впродовж двох тижнів висітиме скринька довіри, у яку учні опускатимуть свої листи. У кінці акції усю зібрану інформацію буде проаналізовано і ситуацію в інтернаті оцінюватимуть з позиції дітей. Заплановано також засідання дискусійного клубу з випускниками та дітьми, котрі цього року закінчують школу.

Впродовж тижня дитини робоча група у складі освітян, правоохоронців та соціальних працівників затвердить процедуру захисту дитиною своїх прав. Процедура захисту прав дитини стане темою розмови тз батьками, а також із вчителями. Педагогів навчатимуть, як вони повинні поводитись, коли дізнаються про випадки насилля.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації