Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Камені у нирках видаляють без хірургічного втручання

3 лютого 2003 року

Нещодавно у кабінеті літотрипсії, який діє у філії ЗАТ “Трускавецькурорт” – санаторій “Каштан”, закінчив курс лікування 2,5-тисячний пацієнт. Він позбувся каменів у нирках, оминувши хірургічне втручання. Про це повідомили лікар-уролог Ярослав Фецяк та медична сестра Вероніка Данило.

Cанаторій “Каштан”, маючи сучасне медичне обладнання – уролітотрипер фірми “Dornier”, квіаліфікованих лікарів-урологів та вагомі наукові і технологічні напрацювання, набув великого досвіду у лікуванні сечокам’яної хвороби в умовах курорту.

Видалення контраментів з нирок і сечовидільних шляхів спеціальним обладнанням і одночасно застосування природних лікувальних чинників Трускавця, зокрема унікальної слабомінеральлізованої води “Нафтуся” з її сечогінною, жовчогінною, знезаражуючою, протизапальною і обезболюючою діями, які сприяють активному виведенню дрібних фрагментів і піску, що утворилися в результаті дроблення, дозволяють уникнути травматизму хірургічних операцій і післяопераційних ускладнень, прискорюють лікування та реабілітацію хворих.

Для пацієнтів, які лікуються у будь-якому із семи санатріїв, котрі є філіями ЗАТ “Трускавецькурорт”, за путівками із Фонду соціального страхування України, дроблення каменів безкоштовне. Для амбулаторних хворих безопераційне лікування коштує 200 грн. незалежно, при потребі, від кількості сеансів дроблення,- повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації