Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Актуальні проблеми та шляхи впровадження ранньої соціальної реабілітації дітей

3 лютого 2003 року

30-31 січня у місті Миколаєві (Миколаївська область) відбулася всеукраїнська науково-практична конференція „Актуальні проблеми та шляхи впровадження ранньої соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями здоров’я”, — повідомив заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич.

Участь у конференції взяв міністра праці і соціальної політики Михайло Папієв, заступники держсекретарів Міністерств охорони здоров’я, освіти та науки, голова Держкомітету сім’ї і молоді, заступники голів облдержадміністрацій, начальники управлінь праці і соцзахисту населення, молодіжної політики та спорту, охорони здоров’я, освіти та науки. Делегацію від Львівщині очолював заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич.

До складу делегації також входили начальник головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Віктор Кімакович, начальник управління молодіжної політики та спорту Ярослав Кашуба, начальник управління праці та соціального захисту Олександр Качковський.

Богдан Матолич у виступі на пленарному засіданні конференції ознайомив представників інших регіонів України з досвідом Львівщини у вирішення проблем дітей-інвалідів, адже на Львівщині працює 12 реабілітаційних центрів. З них лише 4 — державні (2 центри підпорядковуються головному управлінню праці та соціального захисту населення, 2 —управлінню освіти та науки). Широко відомий за межами Львівщини досвід діяльності реабілітаційних центрів „Джерело”, де допомагають хворим на ДЦП, „Школа життя”, в якому реабілітацію проходять хворі на синдром Дауна. У Трускавці створено Міжнародний центр реабілітації „Еліта” для хворих на ДЦП, який очолює Герой України, професор Володимир Козявкін. У березні у Львові буде відкрито Центр активної реабілітації, при якому буде працювати дитяче відділення,- повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації