Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Віктор Ющенко стане першим Президентом, який піклуватиметься про інтереси країни

3 лютого 2003 року
Народний депутат Петро Олійник виступаючи 2 лютого на відкритті меморіальної дошки Олександрові Ємцю, повідомив присутнім, що напередодні мав розмову з лідером “Нашої України” Віктором Ющенком.

Лідер блоку висловив шану родині загиблого політика, і висловив подяку всім, хто береже пам’ять про Олександра Ємця, зокрема тим, хто долучився до відкриття в львівському культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка меморіальної дошки.

У своєму Петро Олійник зазначив, що “перше місце, яке здобула “Наша Україна” на минулих парламентських виборах дає надію на перемогу патріотичної влади на президентських виборах”. “Українську владу необхідно повернути українському народу в 2004 році, або навіть раніше”, - зазначив парламентарій.

“У нас є Віктор Ющенко – третій Президент України, який стане першим главою держави, хто піклуватиметься про інтереси країни, захищатиме українських громадян”, - заявив Олійник. На його переконання, розуміння цього потрібно поширювати в усіх регіонах держави – зі сходу на захід і з півночі на південь.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації