Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Буде музей героїв Крут

1 лютого 2003 року

Днями під час вшанування пам’яті героїв Крут, начальник ліцею ім. героїв Крут Роман Саляк розповів, що на території цього навчального закладу закінчується будівництво культурного комплексу, на другому поверсі якого буде розташовано музей героїв Крут. Ще до кінця цього року комплекс буде зданий і музей розпочне роботу.

Серед експозиції, яка вже зібрана, будуть представлені особисті речі героїчно полеглих студентів, їхні портрети, спогади сучасників, архівні та історичні матеріали, присвячені тогочасним подіям. У центрі експозиції буде картина "Мати над Крутами стоїть" - дипломна робота випускниці Київського інституту декоративно-ужиткового мистецтва Тетяни Саламахін.
На Янівському та Личаківському цвинтарях молодь цими днями упорядковувала могили учасників визвольних змагань, а на могилі львів’янина Ігоря Лоського, який брав участь у бою під Крутами, відбулася панахида та покладання квітів. 1 лютого в Палаці мистецтв пройде академія, присвячена пам’яті героїв битви під Крутами, яку з низкою інших громадських об’єднань організовує обласне товариство "Просвіта".

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації