Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Туризм у Львові розвиватиметься

1 лютого 2003 року

У березні Львівська Асоціація розвитку туризму планує відкрити Туристично-інформаційний пункт у львівському аеропорту для того, аби надавати безкоштовну інформацію туристам. Окрім того асоціація змінить свій веб-сайт, оскільки більшість іноземців дізнаються про Львів з інтернету.

Львівська Асоціація Розвитку Туризму змінила свою адресу. До того асоціація займала приміщення, які належали міській раді. Відтепер її офісом стали приміщення на вулиці Підвальній, 3.

У листопаді минулого року за рішенням виконкому міської ради асоціація змушена була звільнити приміщення міськради і шукати собі новий офіс, а це спричинило певні незручності для туристів, які звикли отримувати інформацію за старою адресою. Оскільки асоціація існує за рахунок членських внесків, то її взяла під свій патронат облдержадміністрація. Тому відтепер дещо розшириться географія і асоціація працюватиме охоплюватиме не лише місто, а й область загалом.

За словами виконавчого директора львівської асоціації розвитку туризму Діани Конарєвої, зі зміною своєї адреси, асоціація також дещо змінить формат, у якому працюватиме. А для тих, хто таки завітав до нашого міста, асоціація перевидала оновлені туристичні карти і буклети на українській, польській та англійській мовах про кав”ярні, ресторани, готелі та найцікавіші місця Львова.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації