Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Різдвяні дзвіночки назвали переможців

1 лютого 2003 року

25-26 січня у Червонограді відбулася визначна подія мистецького плану - фестиваль-конкурс "Різдвяні дзвіночки". В ході попереднього прослуховування кандидатів до участі в конкурсній програмі фестивалю були допущені 36 виконавців: 11 - в молодшій віковій групі до 9-ти років, 13 - в середній групі, вікова категорія якої - до 13-ти років, а в старшій віковій групі показали свою виконавчу майстерність 12 конкурсантів.

Вимога до учасників фестивалю-конкурсу "Різдвяні дзвіночки" була одна - конкурсні пісні мали звучати лише українською. Варто відзначити, що географія учасників цьогорічних "Дзвіночків" була досить широкою - це юні таланти зі Львова, Золочева, Самбора, Винників, Сокаля та Сокальського району, Ковеля, Маневичів, Любомиля і, звичайно, Червонограда.

Щодо складу журі, то воно на 90% складалося із спеціально запрошених людей з Києва, Тернополя та інших міст України. До речі, члени журі "Різдвяних дзвіночків", зокрема ті, хто був на фестивалі вперше, високо оцінили фестиваль і висловили думку про те, що він повинен стати всеукраїнським. Щодо переможців, то в молодшій віковій групі перемогла 6-річна червоноградка Анжеліка Дрізд, яку було визнано відкриттям фестивалю, в середній віковій групі кращою визнано львів’янку Марту Малишняк, а в старшій віковій групі гран-прі отримала червоноградка Олександра Коростій.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації