Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Освітяни знову вдадуться до страйків

1 лютого 2002

У навчальних закладах Львова функціонує 21 вільна профспілка вчителів, не підзвітна владі. Про це повідомив голова організації профспілок працівників освіти м. Львова Андрій Соколов. За словами Андрія Соколова, він офіційно може заявити, що судова влада – бойовий загін тих, хто при владі.

Як можна пояснити той факт, що у 2000 році львівські суди задовільняли позови вчителів стосовно виконання вимог статті 57 Закону про освіту, а потім перестали. У той час кримські суди і надалі продовжували задовільняти аналогічні позови освітян. Це нонсенс, адже всі працюють в одному правовому полі – сказав Андрій Соколов. За словами Андрія Соколова, ймовірно, що навесні вчителі вдадуться до нових масових заходів. Андрій Соколов зазначив, що львівська обласна організація профспілок працівників освіти й науки Львівщини за 10 років не організувала жодного освітянського страйку.
 
За словами представника львівської обласної організації профспілок працівників освіти і науки Мирона Малярчина, він категорично не згідний з тим, що профспілка гальмує якість процеси. “Хочу нагадати, що ми організували 5 поїздок до Києва, де відстоювали інтереси освітян. Наша біда в тому, що нас обманули, а тепер намагаються ще й зіткнути лобами”, – зазначив пан Малярчин

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації