Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Пошук в архіві - 22/05/2009
Цілодобова вода. Стрийська. Ціна - 64 коп за куб

22/05/2009

8 серпня 2003 року

Цілодобову воду отримають незабаром мешканці Стрия. Виконавчий комітет Стрийської міської ради врахував результати опитування і ухвалив рішення, згідно з яким державне комунальне підприємство “Стрийводоканал” забезпечить з початку серпня цілодобове водопостачання Стрия.

Як повідомляє обласне управління з питань внутрішньої політики, через це збільшено тарифи до 64 копійок за кубометр води та до 27 копійок за кубометр стоків. Ще у лютому Антимонопольний комітет дав дозвіл ВАТ „Львівобленерго” на оренду цілісного майнового комплексу...


Жовкву покажуть світові

22/05/2009

8 серпня 2003 року

Перший маркований пілотний вело-маршрут Жовквою презентуватимуть у рамках святкування 440-річчя від часу надання містові Магдебурського права.

Хоча у Львівській області такі маршрути уже неодноразово робили, цей буде першим, який розробили за новою технологією із залученням багатьох фахівців. За допомогою візуальної інформації на узбіччі дороги туристи зможуть швидше дістатися до архітектурних пам’яток, які їх зацікавлять.

Окрім того, до цієї дати Управління курортів та туризму при облдержадміністрації готує видати каталог “Жовква...


Червоноград поділили на зони

22/05/2009

8 серпня 2003 року

Останніми роками у Червонограді побільшало автотранспорту і очевидним є той факт, що транспортна проблема в місті існує. Міські чиновники сподіваються вже найближчим часом розв’язати її хоча б частково, визначивши так звані зони паркування автотранспорту.

На транспортній схемі міста передбачається 16 зон паркування. Декілька зон паркування буде запропоновано для послуг місцевих таксі, власники яких до цього часу організовували стоянки стихійно. В межах усіх зон паркування передбачається резервувати місця для спеціального паркування: для...


Козявкіна визнали у Дубно

22/05/2009

8 серпня 2003 року

Володимир КозявкінУ Дубно на Рівненщині з’явився почесний громадянин. Звання "Почесного громадянина Дубна" носитиме віднині Герой України, директор інституту проблем медичної реабілітації та реабілітаційного центру "Еліта" (м.Трускавець) Володимир Козявкін. За це рішення на сесії дубнівської міської ради проголосували одноголосно.

Володимира Козявкіна із райцентром пов’язує давня дружба, він довгий час працював тут,...


 
Сторінки: 1
Останні публікації