Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Пошук в архіві - 11/05/2009
Мостиська прославили Львівщину

11/05/2009

7 серпня 2003 
 
Львівщина перемогла у Всеукраїнському конкурсі на кращі будинки і споруди. Напередодні дня будівельника було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані і здані в експлуатацію минулого року.

Конкурс проводиться під егідою Держбуду України і має на меті визначити кращі архітектурні споруди, якість будівельних робіт, застосування передових технологій, матеріалів та вирішення питань енергозбереження. Цього року на конкурс було подано понад 200 об`єктів, з 19 областей України.

Львівську область...


Розпочалась підготовка до Прикарпаття-2003

11/05/2009

7 серпня 2003

7 серпня група військовослужбовців підрозділу радіаційного, хімічного і біологічного захисту збройних сил Італійської Республіки розпочала рекогносцировку районів загальних українсько-італійських миротворчих навчань "Прикарпаття-2003". Відповідно до плану підготовки протягом трьох днів на Яворівському полігоні Західного оперативного командування буде працювати делегація італійської армії, що очолює начальник групи РХБ захисту бригади "Арієте" капітан Джорджіо Гуарілья.

Крім нього до складу делегації входять старший інструктор...


Туристам допоможуть спрощені карти

11/05/2009

7 серпня 2003 

У Львові цього літа вперше встановлено спрощені карти міста, за якими іноземні туристи можуть легше знайти цікаві місця для відвідин. Один стенд із картою Львова є біля музею Арсенал, інший – на розі Музею етнорафії та художнього промислу. За допомогою них іноземні відвідувачі міста легше знаходять цікаві для них місця.

Про це свідчить уже той чинник, що за інформацією до Львівської асоціації розвитку туризму, яка встановила такі стенди, впродовж останнього часу звернулось більше іноземців. За словами менеджера асоціації Андрія Мацелюха, найчастіше...


Польща і Україна домовлятимуться у Львові про спільне проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році

11/05/2009

7 серпня 2003

Футбольна асоціація Польщі пропонує Федерації футболу України провести 26-28 вересня у Львові засідання федерацій двох країн питання про подання спільної заявки на проведення фіналу Євро-2012. Як повідомили у Федерації футболу України, польські колеги також пропонують провести таке ж засідання 2004 року в Польщі. У листі глави польської асоціації Михала Лісткевича, що днями надійшов до ФФУ, говориться, що в його країні ідея проведення фінальної частини континентальної першості в Україні і Польщі викликала "величезний інтерес". М.Лісткевич вважає, що...


Більше навчань на Яворівському полігоні

11/05/2009

7 серпня 2003

8 серпня на Яворівському полігоні Західного оперативного командування завершується практична фаза занять з військовими спостерігачами, що входять у резервну групу Збройних Сил України.

Під керівництвом викладачів Національної академії оборони України - начальника курсу військових спостерігачів, доцента, підполковника Юрія Трояна і викладачів 7-го окремого навчального центру "Партнерство заради миру" військові спостерігачі відпрацьовують основи і правила керування спеціальним автотранспортом, виконують практичні вправи водіння спецмашин в умовах...


 
Сторінки: 1
Останні публікації